Marcel Kasperek Mistrzem Polski!

Marcel Kasperek bezkonkurencyjny w wadze do 96 kg! Zapaśnik GKS-u Katowice wywalczył złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów!

21 marca br., w Radomiu, odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w zapasach w stylu klasycznym. W barwach ZUKS GKS Katowice wystąpił Marcel Kasperek, który wygrał wszystkie swoje walki i został Mistrzem Polski Juniorów!

Swój start w turnieju Marcel Kasperek zaczął od starcia z Dariuszem Skołożyńskim (KS AZS AWF Warszawa), które zakończyło się pewnym zwycięstwem zapaśnika GKS-u Katowice. W kolejnym starciu los skojarzył Marcela z Jakubem Ambroziakiem (PTC Pabianice), nad którym również odniósł zdecydowane zwycięstwo.

W ten sposób Marcel Kasperek dotarł do finału kategorii 96 kg, w którym zmierzył się z Patrykiem Kamińskim (MKS Cement-Gryf Chełm). Po wyrównanej walce górą był zawodnik ZUKS GKS Katowice i to on został Mistrzem Polski Juniorów! Gratulujemy!