Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Czterech zawodników ZUKS GKS Katowice wzięło udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików. Trzech z nich stanęło na podium.

Zapaśnicy z czterech województw – dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego i małopolskiego, wzięli udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, które odbyły się 24 września w Namysłowie. Swoich przedstawicieli wystawiło 16 klubów, a wśród 85 zawodników znalazło się czterech zapaśników GKS-u Katowice.

Najlepszy wynik osiągnął Łukasz Kłopotowski (85 kg), który w swojej kategorii zajął pierwsze miejsce. Na trzecich miejscach uplasowali się Daniel Kania (38 kg) i Gevorg Manukyan (73 kg). Z kolei Sebastian Zając (66 kg) zajął piątą lokatę.

Drużynowo ZUKS GKS Katowice zajął ósmą pozycję. Na pierwszym miejscu uplasowała się Unia Racibórz, która wyprzedziła Śląsk Wrocław oraz Hutnika Pieńsk, Orła Namysłów i Zagłębie Wałbrzych – które zajęły ex aequo trzecie miejsce.