Trzy medale z Myślenic

Jeden złoty i dwa srebrne medale – to zdobycz zapaśników GKS-u Katowice w Myślenicach.

W sobotę 25 maja, odbył się w Myślenicach Memoriał im. Władysława Ruska, Marka Horabika i Grzegorza Gomulaka w stylu klasycznym. Rywalizacja toczyła się w dwóch kategoriach wiekowych: młodzikach i kadetach. Swoich zapaśników wystawiło 11 klubów. ZUKS GKS Katowice reprezentowało trzech zawodników.

Wśród młodzików walczył Łukasz Kurpiński (57 kg), który zajął drugie miejsce, natomiast w rywalizacji kadetów Łukasz Kłopotowski (92 kg) i Gevor Manukyan (80 kg) zajęli odpowiednio – pierwsze i drugie miejsce.

W klasyfikacji drużynowej ZUKS GKS Katowice uplasował się na dziewiątej lokacie. Miejsca na podium zajęły kluby: