Tuż za podium Turnieju Dworoka

Siedmioro zapaśników GKS-u Katowice wystąpiło podczas Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego im. Ryszarda Dworoka.

W sobotę, 25 listopada br., w Rudzie Śląskiej, odbył się Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy im. Ryszarda Dworoka, w którym rywalizowano w dwóch kategoriach wiekowych – dzieci i kadetów. Do rywalizacji przystąpili zawodnicy z 13 klubów. Drużyna ZUKS GKS Katowice składała się z trójki dzieci (Marcin KaniaOskar Kobylec i Patryk Rosiński) i czwórki kadetów (Paweł FilimowskiPiotr BorówkaKamil Ostatek Michał Kociński).

Na podium stanęło czworo zapaśników GKS-u: wśród dzieci na najwyższe miejsce na podium zajął Patryk Rosiński (59 kg), natomiast wśród kadetów drugie lokaty zajęli: Paweł Filimowski (46 kg) i Piotr Borówka (50 kg), a Kamil Ostatek (54 kg) był trzeci w swojej kategorii wagowej.